Medaljer i 2017      
  Guld:      
1 Smiff 15. juni Herrer Henning Christensen
1 Landsstævnet 17. juni Hold Svend
1   do   Anette
1   do   Birgit
1   do   Kathrine
1 Landsstævnet do Herrer Svend
1 Krolf on Tour   Herrer Preben Olesen
1 Krolf on Tour   Damer Anette Jensen
1 Regionsmesterskaber 12. augsut  Damer Aase M. Jensen
1 Klubmester 12.oktober Damer Gitte Bonde
1 Klubmester 12.oktober Herrer Ib
11        
         
         
  Sølv:      
1 Landsstævnet 17. juni Hold Nobby
1   do   Preben
1   do   Henning
1   do   Ib
1 Landsstævnet do Damer Birgit
1 Skanderborg 24. juni Damer Viola W.
1 Krolf on Tour   Herrer Svend J.
1 Regionsmesterskaber 12. august Herrer Ib
1 Randers Open  16. august Herrer Nobby
1 Puljevinderfinale 25. august Herrer Preben Olesen
1 Puljevinderfinale 25. august Herrer Henning Christensen
1 Puljevinderfinale 25. august Herrer Bent Hansen
1 Puljevinderfinale 25. august Herrer Svend E. Jensen
1 Klubmester 12. oktober Damer Kathrine
1 Klubmester 12. oktober Herrer Henning Nielsen
15        
  Bronze      
1 Gjerlev Open 13. juni Damer Ulla Jensen
1 Hasselager 19. maj Damer Gitte Bonde
1 Krolf on Tour   Damer Lissi
1 Skærbæk 3.august Herer Ib 
1 Regionsmesterskaber 12. augsut Damer Kathrine Uhrenholt
1 Puljevinderfinal 25. august Individuel Bent Hansen
1 DM Ledøje 30. september Damer Gitte Bonde
1 Klubmester 12. oktober Damer Aase Kjær
1 Klubmester 12.oktober Herrer Erling Johansen
9        
         
         
         
  Medaljer 2018      
         
  Guld      
1 Regionsmesterskab Gjerlev 14. juni Herrer Ib
1 Inde Krolf Brønderslev   Damer Viola
1 Inde Krolf Brønderslev   Herrer Svend Erik
1 Krolf on Tour - Dalsgård 29-30 juni Damer Anette
1 Døstrup Open 8. august Damer Anette
1 Skanderborg Open 14. juni Damer Hanne Dyrmose
1 Øster Tørslev 23.august Herrer Nobby
1 Krolf on Tour - Ertbølle 25-30 maj Damer Aase M Jensen
1 Puljevinderfinale 24. august Hold-Herrer Henning Christensen
1 Puljevinderfinale do Hold-Herrer Nobby
1 Puljevinderfinale do Hold-Herrer Ib
1 Puljevinderfinale do Hold-Herrer Preben Rosemkilde
1 Puljevinderfinale do Individuel Henning Christensen
1 Forårsstævne 25. april Herrer Henning Christensen
1 Polle Open 29. sept Herrer Bent Hansen
1 Polle Open 29. sept Damer Anette Jensen
1 Klubmesterskabet 11. oktober Damer Lillian
1 Klubmesterskabet 11. oktober Herrer Ib
18        
         
         
         
  Sølv      
1 Forårsstævne 25. april Damer   Gitte
1 Skanderborg Open 14. juni Damer   Rie
1 Landsstævne Kolding 18. juni Damer   Anette
1 Krolf on Tour - Dalsgård 29-30 juni Damer   Kathrine
1 Øster Tørslev 23. august Herrer Egon Dam
1 Polle Open 14. sept Herrer Henning Christensern
1 Polle Open 14. sept Damer   Aase Kjær
1 DM 29. sept Damer   Anette  Jensen
1 Klubmesterskabet 11. oktober Damer   Viola
1 Klubmesterskabet 11. oktober Herrer Nobby
10        
         
  Bronze      
1 Gjerlev Open 14. juni Herrer Ib
1 Krolf on Tour - Dalsgård 29-30 juni Damer Rie
1 Krolf on Tour - Dalsgaard 29-30 juni Herrer Preben Rosenkilde
1 Opstartsstævne Nørre Sundby Herrer Svend Erik
1 Opstartsstævne Nørre Sundby Damer Anette
1 Krolf on Tour - Ertebølle 25-30 maj Damer Anette
1 Forårstævne 25. april Herrer Bent Hansen
1 Polle Open 14.sept Damer Gitte Bonde
1 DM 29. sept Herrer  Ib. Christensen
1 DM 29. sept Herrer  Preben Rosenkilde
1 DM 29. sept Herrer Nobby
1 DM 29. sept Herrer Henning Christensen
1 Klubmeserskabet 11. oktober Damer Bodil Arreborg
1 Klubmeserskabet 11. oktober Herrer Erling Johansen
14